ja temat zapodalem .. beda chetni.. to dajemy ogniem i tyle.. prosze na spokojnie poukladac w glowce czy pasi i jak co to wikend czerwcowy 3,4,5 jedziemy
Wszystkim Octaviaczanom z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2010 życzę bezproblemowego rozruchu każdego poranka, jak najdłuższej jazdy bez zjazdu do stacji paliw, braku wizyt w servisie, wyrozumiałych policjantów i wspaniałych dróg, by delektować się jazdą naszymi czeszkami. Tego Wam, Drodzy Klubowicze i sobie zyczę.
... i żeby nasze czeszki zawsze dowiozły nas i nasze rodziny tam gdzie chcemy, bezpiecznie i bez problemów a ich eksploatacja była powodem do pełnej satysfakcji.
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragnę wszystkim użytkownikom złożyć gorące życzenia!W szczególności zdrowia bo tego kupić nie można a pieniędzy przy okazji! Specjalne życzenia dla Adminka aby forum rozwijało i polepszało się w takim tempie jak do tej pory a nawet jeszcze szybciej a wszystkim Moderatorom owocnej pracy w nadchodzącym nowym roku ! Wszystkiego naj naj naj najlepszego oraz przyczepności i szerokości! :grin: :wink:
____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$
_________________
Pozdrawiam
Choinki świecącej, gwiazdy błyszczącej.
Pysznek kolacji i sylwestrowej libacji.
Gwiazdora trzeźwego, kaca ogromnego,
wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń!!!
Dla całej braci z OCP
Żeby święta były syte, żeby rózgą było bite.
By choinka w twojej chacie nie śmierdziała tak jak gacie.
Tylko była kolorowa a na dole stał se browar.
Na pasterkę ruszaj śmiało ksiądz na tacy ma za mało.
Daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy sie.
Wesołych Świąt życzy Jarek z rodziną.
Wypij flaszkę z Mikołajem,
niech świętego nie udaje.
Wypij drugą, popij Colą,
by nie śpiewać kolęd solo.
Na pasterce trzecią chlaśnij,
potem jak aniołek zaśnij.
Niech se każdy zapamięta,
bez gorzałki to nie święta :szeroki_usmiech
Komentarz